Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2019!

International Technology, Education and Development Conference - INTED2019

Petr Beremlijski a Petra Vondráková se ve dnech 11. - 13. 3. 2019 zúčastnili konference INTED, která se konala ve španělské Valencii.

Petr Beremlijski a Petra Vondráková se ve dnech 11. - 13. 3. 2019 zúčastnili konference INTED  (International Technology, Education and Development Conference), která se konala ve španělské Valencii.

Zde prezentovali příspěvky "Math4U – Math in four languages for students and teachers" a "Math4S – Educational software Math for Student", jejichž autorem je kromě Petra Beremlijského a Petry Vondrákové také Robert Mařík. V prezentaci a posteru ukázali výsledky práce realizačního týmu projektu Math Exercises for You financovaného z programu Erasmus+. Oba příspěvky se setkaly se značným zájmem publika.

Petr Beremlijski byl také jako jedniný zástupce České republiky členem Mezinárodního vědeckého výboru této konference.

Vloženo: 21. 3. 2019
Útvar: 470 - Katedra aplikované matematiky