Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2023!

International Erasmus Games organizuje ESN VŠB - TU Ostrava

ESN VŠB – TU Ostrava pořádá národní kolo International Erasmus Games 2019. Akci organizuje ve spolupráci s Erasmus Student Network Czech Republic v kampusu své univerzity, VŠB-TUO.

Čtvrtý ročník akce se bude konat první víkend v dubnu, do Ostravy se sjedou zahraniční studenti z celého Česka. Změřit síly mohou v basketbalu, volejbalu a futsalu. Přihlášení do národního kola je jednoduché – stačí, když si s kamarády vyberou svůj sport a pak se zaregistrují na webových stránkách.

Tým, který v daném sportu vyhraje národní kolo, čeká cesta do Paříže, kde se budou konat International Erasmus Games Paris 2019, které se budou konat v květnu. V Paříži se spolu utkají týmy, které vyhrály národní kola ve svých hostitelských zemích.

Pokud vás zajímá sport a chcete podpořit naše zahraniční studenty, přijďte se podívat 6. a 7. dubna do sportovní haly VŠB – TUO.

Vloženo: 1. 4. 2019