Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2022!

EUROSTUDENT VII v České republice

Od 23. dubna 2019 bude spuštěno mezinárodního šetření EUROSTUDENT VII, zaměřené na zmapování sociálně-ekonomické dimenze života studentů v Evropě.

Garantem šetření pro ČR je Centrum pro studium vysokého školství (CSVŠ MŠMT). Předmětem výzkumu jsou například otázky finančního zabezpečení studia, bydlení, zkušenosti se zahraniční mobilitou i spokojenosti s výběrem studijního programu. Osloveni budou studenti bakalářských a magisterských studijních programů a to formou on-line dotazníku.  Za čas a ochotu při sdílení zkušeností ze svého studia na vysoké škole budou mít studenti možnost být zařazeni do slosování o ceny a získat malou odměnu. Do výzkumu je zapojeno celkem 28 evropských zemí včetně České republiky, kde se ho zúčastní většina veřejných i soukromých vysokých škol.

Více informací také na Facebooku

Vloženo: 10. 4. 2019