Platnost příspěvku skončila 31. 7. 2019!

Orchestrální příměstský tábor

Příměstský tábor pro děti od 10 let, které umí hrát na dechový nebo bicí nástroj

Zahraj si v orchestru a na Art and Science 2019 a poznej VŠB – Technickou univerzitu Ostrava!

Účastníci tábora se naučí skladby pro vystoupení Orchestru na festivalu Art and Science 2019. Orchestr na festivalu vystoupí 5.9.2019 společně s hudební hvězdou akce v jednom z hlavních časů festivalu.

Navštívíš také zajímavé laboratoře univerzity a vyzkoušíš si moderní techniku, ke které se jen tak nedostaneš.

Organizační pokyny:

Termín tábora: 19. – 23. 8. 2019

Tábor je určen pro děti a mladistvé ve věku od 10 let, kteří hrají na dechový nástroj nebo bicí nástroje, které jsou standardně obsazeny v Orchestru VŠB-TUO  a mají ukončeny alespoň dva ročníky hry na tento nástroj na ZUŠ.
Pro účastníky tábora je zajištěn celodenní pitný režim a strava (oběd + 2x svačina).

Cena tábora: 1.000,- Kč/osobu (zahrnuje veškeré výdaje – tj. strava, pitný režim, notový materiál atd.)

Další informace a přihláška: http://orchestr.vsb.cz/tabor2019/

Vloženo: 9. 5. 2019