Platnost příspěvku skončila 15. 10. 2019!

Výherci soutěže o nejlepší diplomovou práci na FMT

Tři studenti byli odměněni v rámci soutěže pořádané Českou hutnickou společností ve spolupráci s vedením Třineckých železáren.

Tři diplomové práce ocenila komise v rámci letošního již čtrnáctého ročníku soutěže O nejlepší diplomovou práci na Fakultě materiálově-technologické (FMT) VŠB –TU Ostrava, obhájenou v roce 2019. Soutěž již tradičně pořádala Česká hutnická společnost (ČHS) ve spolupráci s vedením Třineckých železáren a FMT.

Vyhodnoceny a oceněny byly práce tří studentů (nyní již čerstvých inženýrů) - Petra Janíka z Bystřice, Davida Wojnara z Vendryně a Miroslava Kluse z Jablunkova.

Všichni tři úspěšní diplomanti byli ve čtvrtek 11. července pozváni do Klubu České hutnické  společnosti k slavnostnímu předání odměn a neformálnímu setkání s představiteli Třineckých železáren, ČHS Třineckých železáren a své alma mater.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a přejeme úspěchy i v další profesní kariéře.

Na fotce (zleva):

Ing. Jan Kobielusz (předseda ČHS), Ing. David Wojnar, Ing. Miroslav Klus, Prof. Jana Dobrovská (děkanka FMT), Ing. Petr Janík, Ing. Ivo Žižka (ředitel pro personalistiku a vnější vztahy TŽ)

Vloženo: 15. 7. 2019
Útvar: 600 - Děkanát FMT