Platnost příspěvku skončila 30. 11. 2020!

Institut environmentálních technologií VŠB-TUO navázal spolupráci s Národní univerzitou v Tumbes z Peru

Několikaletá spolupráce Institutu environmentálních technologií VŠB-TUO a Národní univerzity v Tumbes (Peru) v oblasti výzkumu snižování znečištění vod a ovzduší s využitím sorpčních materiálů připravených z rostlinných odpadů vyústilo v podepsání dohody o vzájemné spolupráci ve vědě a výzkumu. Za Národní univerzitu v Tumbes dohodu podepsal rektor Carlos Cánepa, VŠB-TUO byla  na jednání zastoupena vědci z Institutu environmentálních technologií Ing. Michalem Vaštylem, Ph.D. a Ing. Jaroslavem Langem, Ph.D., kteří dohodu přivezou k podpisu rektorovi VŠB-TUO.

Zdroj fotografií: archiv Národní univerzity v Tumbes

Vloženo: 19. 11. 2019