Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!

Návrh tématu závěrečné práce z praxe.

Firma

Isotra a.s.

Téma č. 2

Implementace robotizace: analýza výrobního procesu a hledání příležitostí nahrazení lidské práce roboty.

Školní rok

Oddělení interních inovací - Ing. Tomáš Blachut, e-mail: , tel.: 725 791 729

Oddělení interních inovací – Ing. Dominik Moravec, e-mail: , tel.: 737 563 412

Specifikace zadání

Práce se bude zabývat implementací robotizace do výrobního procesu.

Teoretická část práce bude obsahovat teoretické znalosti o implementaci robotizace do výrobního procesu.

V praktické části bude nejprve obsažena analýza výrobního procesu. Na základě analýzy budou identifikovány činnosti, kde lze nahradit lidskou práci roboty.

Práce bude dále obsahovat projekt, pomocí kterého bude možné nahradit konkrétní část výrobního procesu roboty.

Výstupem práce bude analýza výrobního procesu s identifikací příležitostí robotizace. Dále navržení projektu pro implementaci robotů na konkrétním pracovišti.

Zpracoval

Ing. Tomáš Blachut