Platnost příspěvku skončila 25. 1. 2020!

Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické

24. 1. 2020 - 25. 1. 2020
 Nová aula VŠB-TUO
Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické
I letos se vám FMT představí v rámci společného Dne otevřených dveří VŠB-TUO. Tentokrát pro vás máme připravený dvoudenní program.

Přijďte 24. a 25. ledna 2020 od 8:30 do 14:00 hod. na Den otevřených dveří Fakulty materiálově-technologické a ptejte se na vše, co vás zajímá.

Navštivte jednotlivá stanoviště stánku FMT v přízemí Nové auly VŠB-TUO a vyberte si svůj směr s jedním z našich studijních programů:

• Materiálové inženýrství
  • Materiálové technologie a recyklace
  • Moderní produkce a zpracování kovových materiálů
  • Umělecké slévárenství
  • Tepelně energetické inženýrství
  • Materiály a technologie pro automobilový průmysl
  • Nanotechnologie
  • Chemické a environmentální inženýrství
  • Management kvality a řízení průmyslových systémů

V učebně NA4 bude navíc každou hodinu probíhat krátká informativní přednáška o FMT (v časech 8:30, 9:30, 10:30, 11.30 a 12.30hod.).

Kromě těchto stanovišt, kde se budete moci detailně seznámit s možnostmi studia na naší fakultě a nabízenými studijními programy na vás čeká mnoho dalších zážitků. Poznejte sladké tajemství nanovláken - dejte si s námi cukrovou vatu. Zjistěte více o aditivních technologiích a prohlédněte si designové modely vozidel vytvořené v našich ateliérech. Můžete u nás poznat vědu na vlastní kůži a pořídit si cool tetování, vyfotit se s kamarády u fotostěny nebo si dát punč a jen tak posedět v chill out zóně.

Přijďte a přesvědčte se, že FMT je pro vás ta pravá.

Těšíme se na setkání!

49.830799N; 18.162804E