Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2020!

Sdělení pro dárce - Účet pro rodiny pozůstalých

Univerzita vyjadřuje pozůstalým soustrast s jejich ztrátou. Žádná slova nemohou vyjádřit smutek, který teď prožívají.

Tragédie, která se odehrála v úterý 10. 12. 2019 ráno na sousední FNO, si vyžádala mimořádná bezpečnostní opatření i na naší univerzitě. Děkujeme všem studentům a zaměstnancům za pochopení a sdílení informací. Daný den byl vyhlášen dnem bez výuky.

Vyjádření rektora:

"Chtěl bych tímto za Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým, kteří při dnešní tragédii přišli o své blízké. Naprosto zbytečně a bezdůvodně dnes vyhaslo několik životů. Tragédie nás všechny hluboce zasáhla. Díky patří všem, kteří se dnes účastnili zásahu a nasadili tak i svůj život k naší ochraně."

Rektor VŠB-TUO Václav Snášel

Dne 12. 12. 2019 zřídila Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava  u Československé obchodní banky, a.s.

transparentní účet č. 291463872/0300,

na který je možno zasílat finanční příspěvky na pomoc pozůstalým po obětech střelby ve Fakultní nemocnici Ostrava dne 10. 12. 2019.

Do transparentního účtu je možno nahlížet veřejně a to na stránkách ČSOB, https://www.csob.cz/portal/firmy/bezne-ucty/transparentni-ucty/ucet/-/ta/291463872

Upozorňujeme tímto, že jsou zveřejňovány údaje o plátcích, včetně osobních údajů.

Své příspěvky můžete zasílat do 31. 3. 2020, poté bude vybraná částka ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Ostrava předána rodinám obětí.

Vloženo: 13. 12. 2019