Platnost příspěvku skončila 23. 1. 2020!

VŠB-TUO se zúčastní výstavy Infotherma 2020 na Černé louce v Ostravě

Přijďte na výstavu Infotherma 2020.

Ve dnech 20. – 23. ledna 2020 se s nabídkou odborných služeb a zajímavými exponáty na stánku č. 306 v pavilonu NA2 představí zástupci 4 fakult VŠB – Technické univerzity Ostrava: Hornicko-geologické fakulty, Fakulty materiálově-technologické, Fakulty strojní a Fakulty stavební.

V úterý 21. ledna v odpoledních hodinách, v rámci odborného doprovodného programu, pak proběhne několik přednášek odborníků VŠB-TUO, především na aktuální témata z oblasti obnovitelných zdrojů a akumulace tepelné a elektrické energie z nich, nebo porovnání přínosů a výhodnosti obnovitelných zdrojů v jednotlivých zemích.

K návštěvě doporučujeme také venkovní stan Výzkumného energetického centra, kde se od Smokemana dozvíte řadu zajímavostí o správném vytápění, ale i mnoho dalšího.  Foto a video z loňského stanu naleznete zde. Jak říká SMOKEMAN: „U nás je dotýkání přísně nařízeno“.

Bližší informace naleznete zde: www.infotherma.cz

Vloženo: 7. 1. 2020