Platnost příspěvku skončila 2. 3. 2020!

Podnikatelská Akademie RE I start

Partner Ekonomické fakulty společnost RESIDOMO nabízí studentům i široké veřejnosti možnost zapojit se do projektu podnikatelská Akademie RE I start.

Přihlaste se do podnikatelské Akademie RE I start a zažijte snový start vaší podnikatelské kariéry.

Partner Ekonomické fakulty společnost RESIDOMO nabízí studentům i široké veřejnosti možnost splnit si sen o vlastním podnikání. Stačí do termínu 29. 2. 2020 podat přihlášku, jejíž součástí bude stručná podnikatelská vize o rozsahu 1000 znaků včetně mezer. Sestavené podnikatelské plány vyhodnotí odborná porota a čtyřem nejlepším absolventům akademie zajistí společnost RESIDOMO snový start kariéry.

Více informací a podmínky Akademie RE I start naleznete ZDE

Neváhejte a zapojte se do této akce, která může pomoct každému z vás k cestě ke svému snu.

Vloženo: 11. 2. 2020
Útvar: 169 - Oddělení vnějších vztahů