Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Přeměna odpadů na zdroje 4. ročník soutěže

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Agenturou CzechInvest pořáda již 4. ročník soutěže "Přeměna odpadů na zdroje".

Soutěž má za cíl realizovat osvětu podnikatelské sféry i veřejnosti v oblasti oběhového hospodářství, získávat příklady dobré praxe za účelem jejich šíření a tím přispět k podpoře přechodu České republiky k cirkulární ekonomice.

Soutěžit lze v 7 kategoriích určených pro podnikatelské výrobní subjekty, stavební společnosti, organizace veřejné správy (obce, města, kraje apod.), žáky a studenty všech typů škol a další subjekty (svazy, asociace, spolky, neziskové organizace), které mají zajímavé projekty nebo činnosti prezentující udržitelné využívání surovin a podporující oběhové hospodářství.

Projekty je možné přihlašovat do 15. 4. 2020. Veškeré informace k soutěži včetně přihlašovacího formuláře jsou uvedeny na internetové stránce www.druhotnasurovina.cz.

Vloženo: 14. 2. 2020
Útvar: HGF - Hornicko-geologická fakulta