Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2020!

Zlepši si techniku 2020 – soutěž mladých popularizátorů

Máte doma malého vědce? Přihlaste ho do soutěže mladých popularizátorů Zlepši si techniku!

Dítě si může vybrat jakékoliv téma z přírodních věd či techniky, které následně vysvětlí světu. Může přitom využívat různé rekvizity, pomůcky, může v průběhu předvádět pokus nebo svůj vynález, zapisovat.. Fantazii se meze nekladou.

Podmínkou je, aby vystoupení natočilo na jeden záběr, záznam nesmí být sestříhaný. Video nesmí být delší než čtyři minuty. Výklad musí být věcně správný, srozumitelný, a pokud se dítěti navc podaří být originální a zaujme, vyhraje!  Videa si prohlédne odborná porota. Jejich hodnocení a výběr vítězů také nahrajeme a pošleme. Ceny nebudou virtuální, náš tým je dopraví k vám do školy, kde na vaše děti počkají!

Soutěž je vhodná pro: 1. a 2. stupeň ZŠ, SŠ

Kam posílat videa: popularizace@vsb.cz