Platnost příspěvku skončila 13. 9. 2020!

Přechod na studijní program Dopravní systémy a technika

Studenti 1. ročníku Fakulty strojní mají možnost požádat o přestup.

Z důvodů nemožnosti podat do akademického roku 2019/2020 přihlášku do studijního programu Dopravní systémy a technika (B0715A040001) z technických důvodů při probíhající akreditaci mají nyní možnost studenti 1. ročníku bakalářského programu Strojírenství (B0715A270011) požádat o přechod na tento studijní program. Případné dotazy k obsahu studia, které nenajdete prezentaci (viz níže) adresujte na .

Zájemci vyplní níže uvedenou „Žádost o přechod“, podepíší a

• zašlou ji poštou na adresu Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Fakulta strojní, studijní oddělení, 17. listopadu 2172/15, Ostrava – Poruba 708 00,
  • nebo zašlou e-mailem na studijní oddělení a dodatečně (až budou zrušeny karanténní opatření) ji přijdou doplnit vlastnoručním podpisem.

Žádost je potřeba dodat do konce května 2020, aby bylo možno plánovat kapacity výuky a rozvrh. Případné výjimky konzultujte se studijním oddělením.

Vlastní převod se uskuteční v červenci po kontrole studia. Žadatelé budou formálně převedeni do studia 1. ročníku studijního programu Dopravní systémy a technika, budou jim uznány studijní výsledky z 1. ročníku studia Strojírenství a ihned budou přeřazeni do 2. ročníku. Žadatelé, kteří případně nebudou mít v době kontroly studia splněny všechny studijní povinnosti 1. ročníku musí včas kontaktovat studijní oddělení a dohodnout postup.

Vloženo: 15. 4. 2020
Útvar: FS - Fakulta strojní