Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

HR Award

Naše univerzita se rozhodla přistoupit jako další české a evropské univerzity ke čtyřiceti principům Evropské charty pro výzkumné pracovníky a Kodexu chování pro přijímání výzkumných pracovníků. Pokud se nám podaří celý proces úspěšně dokončit, získá univerzita prestižní ocenění HR Award.

Udělení zmíněného ocenění HR Award bude zárukou evropského standardu péče o zaměstnance, známkou podpory profesního rozvoje a  snahy o neustále zlepšování v této oblasti, dále může s sebou přinést bonifikaci při získávání grantů a zvýšení prestiže a atraktivity na mezinárodní úrovni a s tím související lepší pozici při oslovování vědeckých pracovníků.

Některé části procesu budou mimo jiné vycházet i z vašich podnětů, proto bychom vás chtěli požádat o součinnost, pokud o to budete požádáni.

Více informací o HR Award a procesu jejího získání naleznete zde a zde

Vloženo: 6. 5. 2020