Platnost příspěvku skončila 9. 8. 2020!

Bo kultura jede: Orchestr VŠB-TUO v Trojhalí

9. 8. 2020, 17:00 - 18:00
 Trojhalí Karolina
Bo kultura jede: Orchestr VŠB-TUO v Trojhalí
V neděli 9. srpna vystoupí v Trojhalí v rámci Bo kultura jede Orchestr naší univerzity.

Cena vstupenky je 50 korun, děti do 15 let mají akci zdarma. Vstupenky koupíte na webu

Projekt Bo kultura jede!!! má za cíl podpořit umělce v těžké době a zároveň rozpohybovat kulturní akce pro veřejnost v Ostravě s důrazem na zajištění bezpečnosti a v souladu s nařízeními Vlády ČR.

Podstata projektu spočívá v instalaci profesionálního pódia s ozvučením a osvětlením v Trojhalí Karolina (konkrétně v budově zastřešeného Náměstí) a v Dolních Vítkovicích. Instalovanou techniku totiž budou moci využít umělci pro hudební koncert jakéhokoliv druhu, ale i divadla nebo menší divadelní soubory, bude možné zde uspořádat recitál, autorské čtení nebo i taneční vystoupení.

Více informací a plán akcí naleznete na webu nebo na stránce BO kultura JEDE

Bezpečnostní opatření

Vzhledem k aktuální situaci bude vždy prodán počet vstupenek v souladu s aktuálním vládním nařízením. Účastníci jsou povinni mít zakryté dýchací cesty. Umístění projektu v Trojhalí Karolina a Dolních Vítkovicích zajistí dostatečné rozestupy mezi účastníky. Zajištění dezinfekce při vstupu i mezi jednotlivými vystoupeními.

Vloženo: 1. 7. 2020
Kategorie:  Chystané akce