Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Registrace do 3E akademického mistrovství

Právě nám začíná nové sezóna registrací do akademického mistrovství!

Vítáme všechny studentky a studenty, kteří se budou chtít podílet na již pátém běhu meziuniverzitní esportovní ligy a první ročník 3E:Akademického Mistrovství! Letos spouštíme hned tři oblíbené tituly – Hearthstone , CS:GO a League of Legends. Týmy z celé České a Slovenské republiky složené výhradně ze studentů vysokých škol budou bojovat za jméno své univerzity v klání o prestižní titul vítězů 3Eligy, ale také o hodnotné ceny.

Jednotlivá uskupení budou nejprve muset nasbírat co nejvíce výher (bodů) v tabulce, která proběhne online a ve které budou soutěžit se všemi registrovanými celky zapsaných univerzit, přičemž 4 nejlepší (LoL+CS:GO) nebo 8 nejlepších (HS) postoupí do offline finále. Proto neztrácej čas a zaregistruj sebe a svoje kamarády z vejšky do naší ligy v LoL, CS nebo HS. Je možné hlásit se i jako jednotlivec, nebo neúplný tým – okamžitětě dáme do kontaktu s lidmi z tvé univerzity, kteří také někoho hledají.

Krátké shrnutí:

Zimní semestr = 3E liga = otevřená registrace pro univerzitní týmy z ČR a SK. Vybrané zápasy lze sledovat 3x týdně na našem streamu na twitch.tv/esportsa.cz
- 3E Liga pojme neomezený počet hráčů a týmů. Celá liga probíhá online a do finále se dostanou 4 nejlepší týmy v týmových titulech a 8 nejlepších z Hearthstone.
- 3E Liga bude mít vlastní třídenní offline finále - předběžně jednáme s VŠB v Ostravě.

Letní semestr = 3E Mistrovství = online play off nejlepších 8-16 týmů ( jeden reprezentant na jednu univerzitu ) z každého titulu v ČR.
- Opět s vlastním třídenním finále
- Během play-off budou otevřené turnaje pro studentskou komunitu hráčů.
- Vybrané zápasy lze sledovat 3x týdně na našem streamu na twitch.tv/esportsa.cz

JAK SE REGISTROVAT?

Jednoduše stačí vyplnit údaj o sobě a o škole, na které studuješ v našem registračním formuláři na stránce daného titulu. Na registrace je vždy vyčleněn časový úsek, během kterého je možné se do ligy připojit. Po uzavření registrací a tedy i spuštění ligy již nebude možné dodatečně zapsat nový tým. V průběhu ligy nejsou dovoleny změny v sestavě týmu bez uvedení vážného důvodu a bez konzultace s adminy ligy.

Vloženo: 7. 9. 2020