Platnost příspěvku skončila 13. 5. 2008!

Přednáška v Brně, prosloví prof. Alan Heeger, ve dnech 13.5-14.5.

Vážení, dovolte, abych vás pozval přístí týden do Brna, kde ve dnech 13.5. a 14.5. prosloví prof. Alan Heeger dvě přednášky, viz příloha. Akce je podporována projektem Honeywell – Nobel Initiative, který je součástí programu pro vědecké vzdělávání společnosti Honeywell. Zaměřuje se na akce, jejichž účelem je inspirovat mladou generaci techniků a vědců. Smyslem iniciativy je umožnit vědeckým pracovníkům a studentům bezprostřední kontakt s nositeli Nobelovy ceny za chemii a fyziku prostřednictvím řady akcí pořádaných na půdě vybraných světových univerzit a propojit současnou generaci předních vědců s jejich potenciálními nástupci pomocí vzdělávacích a popularizačních programů. Program a další informace naleznete na www.vutbr.cz/heeger.
Vloženo: 5. 5. 2008
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie