Platnost příspěvku skončila 30. 11. 2023!

Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2020

VŠB-TUO obdržela v rámci programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2020" finanční dotaci Moravskoslezského kraje.

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava obdržela v rámci programu „Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2020" (RRC/02/2020) finanční dotaci Moravskoslezského kraje ve výši 4 860 000,- Kč na podporu projektu „Podpora talentovaných studentů doktorského studia na VŠB-TUO 2020“. Cílem tohoto projektu je podpora studentů formou vyplacení finančního příspěvku k jejich řádnému doktorskému stipendiu. VŠB-TUO tak chce ve spolupráci s Moravskoslezským krajem přispět k lepším podmínkám studentů v jejich vědecké činnosti, zejména pak ve vztahu využití výsledků jejich vědecké práce v aplikační sféře. V rámci projektu bude v následujících třech letech podpořeno 18 studentů, jejichž projektové záměry uspěly ve výběrovém řízení krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

Vloženo: 17. 12. 2020
Útvar: 9320 - Řízení VaV + PhD Akademie