Platnost příspěvku skončila 13. 10. 2021!

Umíte přemýšlet jako manažer?

Zúčastněte se soutěže o nejlepší studentskou esej a vyhrajte VIP setkání s finalisty a vítězi soutěže Manažer roku v pražském paláci Žofín.

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií:

1. Studenti

2. Vysokoškolští pedagogové (včetně doktorandů)

Kategorie budou hodnoceny samostatně.

1. STUDENTI

Studentská soutěž 28. ročníku soutěže Manažer roku (1. kategorie) nabízí studentům ke zpracování eseje následující témata:

Nové profese budoucnosti

Krizový management

Témata mohou být pojata ze dvou pohledů: vliv umělé inteligence/dopady pandemické krize. Cílem soutěže je získání názorů mladé generace na roli manažera ve společnosti. Studenti si mohou vybrat jedno z daných témat, v rámci kterého by měli využít zejména své dosavadní teoretické vědomosti získané studiem, s možností doplnění o praktické zkušenosti získané na stážích ve firmách.

2. PEDAGOGOVÉ A DOKTORANDI

Mají ke zpracování eseje rámec 20 otázek kritérií soutěže Manažer roku. Úkolem je vybrat jednu z nich a vytvořit práci, ve které bude vybrané kritérium (otázka) hodnocena z pohledu autora. Bližší informace naleznete v příloze.

Vyhlašovatelem soutěže Manažer roku jako současně i soutěže o nejlepší esej je Česká manažerská asociace. Tři studenti a pedagogové, jejichž esej bude ohodnocena nejvyšším počtem bodů, se budou moci zúčastnit VIP setkání s finalisty a výherci soutěže Manažer roku dne 19. října 2021 v paláci Žofín v Praze. Termín slavnostního vyhlášení je vzhledem k aktuální situaci přesunut z května na říjen 2021.

Esej pošlete na novakova@cma.cz nejpozději do 13. října

Vloženo: 17. 8. 2021