Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2021!

Stáž Erasmus v Hispánsko-české obchodní komoře ve Španělsku

Nabídka 3-4 měsíční praktické stáže pro studenty hovořící španělsky. Nástup možný od září 2021.

Hledáte pracovní stáž ve Španělsku, kde byste si mohli zlepšit svoji španělštinu, naučit se něco nového a podpořit svůj osobní rozvoj a kariérní růst?  Máte-li zájem být součástí Hispánsko-české obchodní komory a obohatit ji tak vašimi kreativními nápady, neváhejte a napište nám. Nabízíme vám možnost rozvinout si vaše znalosti nabité během předchozího studia a získat nové pracovní zkušeností.

V případě zájmu žádáme studenty o zaslání životopisu a motivační dopis na e-mailovou adresu madrid@cchc.eu. Nástup je možný od září 2021.

Hispánsko-česká obchodní komora je soukromým neziskovým sdružením podnikatelů se sídlem v Madridu a pobočkou v Praze a ve Valencii. Naší vizí je podněcovat oboustranné vazby mezi ČR a Španělskem, a tím napomáhat ke sblížení a upevnění česko-španělských obchodních a kulturních vztahů.

.

PODMÍNKY PRACOVNÍ STÁŽE:

•       Doba trvání: minimálně 3-4 měsíce (lze přizpůsobit)
  •       Odměna: pracovní stáž bez nároku na odměnu, grant z vysílající VŠ
  •       Pracovní doba: po – pá, 10:00 – 18:00 (lze přizpůsobit)

Nezbytné jazykové znalosti:

• čeština (není-li rodným jazykem, je nezbytná úroveň C1 či vyšší – jak ústně, tak písemně)
  • španělština (není-li rodným jazykem, je nezbytná úroveň B2 či vyšší – jak ústně, tak písemně)
  • angličtina – vhodná, ale ne nezbytná

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• Student se bude podílet na veškerých činnostech komory, ať už se jedná o administrativní práce, či o organizaci událostí a akcí pořádaných či spolupořádaných komorou (vše zejména ve španělštině).
  • Administrativní práce a překlady
  • Správa a aktualizace kontaktů
  • Vyhledávání ekonomických a obchodních informací
  • Příprava či aktualizace odborných zpráv/posudků
  • Vyhledávání aktualit v oblasti ekonomiky, obchodu a sepis tiskových zpráv
  • Sepis dopisů, korespondence a jiných dokumentů ve španělštině i v češtině
  • Spolupráce při organizaci akcí komory (semináře, snídaně, veletrhy, atp.)
  • Účast na událostech organizovaných partnerskými institucemi
  • Správa a aktualizace webových stránek a sociálních sítí
  • Vyžaduje se samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup a flexibilita.

KONTAKT:

V případě jakéhokoliv dotazu, se na nás neváhejte obrátit a kontaktujte nás.

Máte-li zájem o nabízenou pracovní stáž, zašlete nám e-mail se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem (obojí jak v českém tak španělském jazyce) na: madrid@cchc.eu a secretari@cchc.eu.

Vloženo: 9. 4. 2021
Kategorie:  Stáže a stipendia