Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2022!

Máte dotazy k distanční výuce? Ptejte se na nové platformě VŠB-TUO

V polovině února vznikla na webu VŠB – Technické univerzitě Ostrava nová platforma Edudis Q&A, kde můžete pokládat otázky k distanční výuce.

Studenti a zaměstnanci VŠB-TUO mohou nově využít platformu pro dotazy k distanční výuce. Krom pokládání otázek k tématu mohou v platformě vést také diskuze. Na webové stránce je prozatím registrováno 65 uživatelů. Lidé se mohou přihlásit skrz svůj univerzitní e-mail.

Na stránce se objevují dotazy například k realizaci online přednášky pro 300 a více účastníků, debatuje se ale také o správném používání technického vybavení při online komunikaci nebo o tom, jak nahradit webkameru mobilním telefonem či jestli je možné komunikovat online v menších skupinách. Dotazy mohou uživatelé hledat podle klíčových slov, anebo kategorií.

Má-li student nebo zaměstnanec jakýkoliv dotaz, může se v rámci platformy doptat a příslušný zaměstnanec mu odpoví. Více na http://edudis.vsb.cz/.

Vloženo: 5. 5. 2021