Platnost příspěvku skončila 30. 7. 2021!

Bezpečnostní opatření k provozu sportovišť využívaných studenty a zaměstnanci VŠB-TUO

Od 12.5.2021 budou moci studenti a zaměstnanci VŠB-TUO opět využívat vybraná venkovní sportoviště k volnočasovým aktivitám, ovšem za dodržování bezpečnostních opatření !

Venkovní sportoviště VŠB-TUO – otevřena budou tato:

• Tenisové kurty pro dvouhry i čtyřhry – bez šaten, bez diváků !
  • Venkovní cvičné stěny pro tenis
  • Beachvolejbalové kurty
  • Fotbalové hřiště s umělou trávou
  • Asfaltová hřiště pro nohejbal nebo malou kopanou
  • Organizované tréninky  VSK VŠB-TUO - zodpovědný trenér bude evidovat účastníky tréninku. Vytvoří jmenný seznam (datum, adresa, telefonní číslo) a ten bude skladovat po dobu 30dnů kvůli případnému trasování
  • Studenti i zaměstnanci předloží platný negativní antigenní test na vrátnici tenisové haly. Alternativní doklady:
    • osoba může ev. předložit certifikát Ministerstva zdravotnictví České republiky o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 (podmínkou je, že od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů)
    • osoba se prokáže potvrzením v písemné nebo elektronické formě o tom, že před nejvýše 180 dny onemocnění COVID-19 prodělala.
  • Úklid sportovišť, dezinfekce – bude probíhat důsledně podle pokynů a nařízení daných personálu jejich nadřízenými
  • Rezervace v benifitním systému sportovišť VŠB-TUO na adrese https://vsb.isportsystem.cz bude spuštěna ve středu 12.5.2021 od 8,00 hod, provoz na kurtech bude zahájen od 12,00 hod.

Veškerá vnitřní sportoviště VŠB-TUO zatím zůstávají uzavřena !

Vloženo: 10. 5. 2021
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu