Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2021!

Autumn School and Student Conference - INTERNATIONAL UAB

Podzimní škola a konference ve dnech 20 - 24. 9. 2021, téma: Sustainable Development and Engineering; Economics for the Future; Open Societies and Contemporary Challenges.

Dovolte mi pozvat studenty k účasti na the 2nd edition of our Innovation for NextGen EU Autumn School a 1st edition of the Innovation for NextGen EU: Student’s Conference, kterou pořádá „1. Decembrie 1918“ Univerzita Alba Iulia v Rumunsku.

ve dnech 20.-24. září 2021.

• Podzimní škola nabízí studentům workshopy ve formě osobní, tak on-line
  • Registrace jsou otevřeny na international.uab.ro do 30. června 2021.

Konference je připravena pro studenty a je zaměřena na vysokoškolské (bakalářské) a postgraduální studenty (mgr. a doktorské), kteří jsou zváni k zaslání prezentací na téma:

• Sustainable Development and Engineering;
  • Economics for the Future;
  • Open Societies and Contemporary Challenges.

Vybrané dokumenty budou zveřejněny v rámci konference Proceedings rumunského akreditovaného vědeckého vydavatele s ISSN a předloženy k recenzím, akreditaci a hodnotícím procesům.

Pro obě akce se mohou zájemci o studium přihlásit na international.uab.ro, po vytvoření osobního účtu. Další podrobnosti nebo technickou podporu získáte na adrese conference@uab.ro.

V případě dotazů můžete kontaktovat:

paní Liliana Daniela TRIFU , „1 Decembrie 1918“ University of Alba Iulia 5 Gabriel Bethlen, 510009, Alba Iulia, Romania Tel: +40 258806042 url: www.uab.ro E-mail: erasmus@uab.ro liliana.trifu@uab.ro

Vloženo: 19. 5. 2021
Kategorie:  Stáže a stipendia