Platnost příspěvku skončila 1. 7. 2022!

Diplomem to končit nemusí, zůstaňte s univerzitou v kontaktu i po studiu

Získali jste letos na VŠB – Technické univerzitě Ostrava bakalářský, inženýrský nebo doktorský titul a chystáte se do praxe? Zůstaňte se svou Alma Mater v kontaktu i po studiu, stačí se registrovat do Absolventské sítě ALUMNI.

Absolventská síť ALUMNI je portál, který sdružuje absolventy Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava bez rozdílu věku, oboru či profesní specializace. Registrujte se do ní ještě dnes a čerpejte řadu výhod!

Velkým plusem registrace do Absolventské sítě ALUMNI je stálý kontakt s bývalými spolužáky a také možnost využít služby Kariérního centra. Absolventi naší univerzity se mohou registrovat do k+ portálu, vyzkoušet si individuální koučink, anebo se účastnit našich webinářů a dalších akcí, a to po dobu tří let od ukončení studia.

Krom registrace do Absolvetské sítě ALUMNI si můžete zřídit i Kartu absolventa, která přináší řadu benefitů:

• Univerzitní benefity

Výhod, které vám univerzita nabízela jako studentům, můžete využívat i jako absolventi – stále můžete chodit cvičit s našimi zkušenými lektory z Institutu tělesné výchovy a sportu, a to za studentské ceny. Další výhodou toho, že jste absolventy VŠB-TUO je, že můžete využívat služeb knihovny zdarma nebo využívat Wi-Fi připojení EDUROAM, a to nejen na VŠB-TUO, ale také na dalších univerzitách v České republice a v celé Evropě.
  • Partnerské benefity

A protože v dnešní složité nám všem chyběla kultura, můžete díky naší kartě výhodněji navštěvovat představení Divadla Petra Bezruče, se slevou na vstupném pak můžete navštívit i Dolní Vítkovice, anebo se naučit anglicky (i jinak) s Jazykovou školou Hello.

Tak neváhejte, a rozhodně se zaregistrujte - zabere to jen pár minut. Vždyť diplomem to končit nemusí...

Vloženo: 16. 6. 2021