Platnost příspěvku skončila 1. 9. 2021!

Stáže pro studenty EKF

Brusel, Stockholm, Vídeň, Madrid či Helsinky? Jedinečná nabídka pro naše studenty vycestovat na stáž...

Vážení a milí studenti,

jako studenti EKF máte jedinečnou příležitost účastnit se výběrového řízení na několik zajímavých stáží pro podzimní termín 2021 a jarní 2022!

Díky spolupráci katedry MEV a EKF VŠB-TUO s Ministerstvem zahraničních věcí ČR jsou jen přímo pro Vás připraveny stáže na Stálém zastoupení ČR při EU – stačí nám zaslat Váš životopis a motivační dopis a stáž v Bruselu může být Vaše (skvělá zkušenost zvláště v době příprav ČR na předsednictví v Radě EU 2022)!

Rovněž jsou otevřena výběrová řízení na pozici stážista na Velvyslanectví v evropských metropolích – Stockholmu, Vídni, Madridu či Helsinkách – i v tomto případě Vám univerzita nabízí pomocnou ruku v podobě doporučení při výběrovém řízení či poskytnutí stipendia!

NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE jako studenti EKF VŠB-TUO TĚCHTO PŘÍLEŽITOSTÍ a PŘIHLASTE SE CO NEJDŘÍVE!

Bližší informace naleznete v přiložených PDF letáčcích nebo u dr. Poledníkové ()

Vloženo: 7. 7. 2021
Kategorie:  Informace pro studenty