Platnost příspěvku skončila 1. 9. 2021!

Výsledky Soutěže o nejlepší disertační práci obhájenou v roce 2020

Výsledky 9. ročníku soutěže o nejlepší disertační práci v rámci konsorcia PROGRES 3.

Letos se uskutečnil již devátý ročník soutěže o nejlepší disertační práce v rámci univerzit sdružených v konsorciu PROGRES 3. Finálového kola soutěže, které v letošním roce poprvé proběhlo pouze elektronicky, se zúčastnilo celkem 16 disertačních prací obhájených v roce 2020. Práce byly posuzovány 11 profesory v pěti kategoriích a to:

1. Ekonomie, finance a managemet
  2. Suroviny, energetika a životní prostředí
  3. Zdraví a aplikace ve zdravotnictví
  4. Informační technologie a elektrotechnika
  5. Konkurenceschopné strojírenství a materiálový výzkum

V jednotlivých kategoriích se vyhlášovalo 1. až 3. místo. Autorům disertačních prací umístěných na 1. místě v kategorii náleží finanční odměna 7.000,- Kč a diplom.

Výsledky Soutěže o nejlepší disertační práci obhájenou v roce 2020:

Kategorie: Ekonomie a finance
       1. místo: Hana Dvořáčková                 (VŠB-TUO)
       2. místo: Dominika Polko-Zając             (University of Economics in Katowice)
       3. místo: Adéla Špačková                      (VŠB-TUO)

Kategorie: Suroviny, energetika a životní prostředí
       1. místo: Andrzej Dzienia                     (University of Silesia in Katowice)
       2. místo: Vladislav Svozilík                    (VŠB-TUO)
       3. místo: Wojciech Uchman                   (Silesian University of Technology)

Kategorie: Zdraví a aplikace ve zdravotnictví
       1. místo: Szymon Sieciński                (Silesian University of Technology)
       2. místo: neuděleno