Platnost příspěvku skončila 6. 9. 2022!

Volejbalistky jsou stříbrné!

Na právě probíhajících akademických hrách naše volejbalistky vybojovaly 2. místo!

V neděli 5. 9. 2021 se našim volejbalistkám VŠB-TUO podařilo vybojovat 2. místo na Českých akademických hrách v Olomouci.

Zápasy se hrály na vítězné sety. Ženský tým v základní skupině porazil Masarykovu Univerzitu Brno 2:1 a Technickou Univerzitu Liberec 2:0.

V semifinále na nás čekal soupeř z Plzně, který nekladl příliš velký odpor a podlehl 2:0. Ve finále jsme bojovaly, ale síly nám již nestačily na sehraného soupeře UP Olomouc.

Družstvo hrálo pod vedením trenérky Mgr. Lenky Malantové a to v této sestavě: Iva Navrátilová (FMT), Adéla Brázdová (FAST), Markéta Petrová (FAST), Michela Hadáčková )EKF), Alena Štundová (FAST), Klára Fatínová (FAST), Kristýna Adamčíková (FAST), Kateřina Kvapilová (HGF).

Vloženo: 6. 9. 2021
Útvar: 713 - Institut tělesné výchovy a sportu