Platnost příspěvku skončila 24. 9. 2021!

Seminář - autorské právo

24. 9. 2021
 Centrum podpory inovací
Seminář - autorské právo
Seminář pod vedením Adély Faladové je zaměřen na autorské právo a jeho využití v praxi

Seminář je zaměřen na autorské právo a jeho využití v praxi se zaměřením na autorská díla ve vědě a výzkumu (články, kvalifikační práce), případně v průmyslovém využití (design, ochranné známky).

Lektor: JUDr. Adéla Faladová, Ministerstvo kultury

Datum: 24. 9. 2021, 10:30 – 12:30

Registrace: https://bit.ly/autor_pravo

Medailonek lektora:

Adéla Faladová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1993, v roce 2011 získala tamtéž titul JUDr. Od roku 2001 pracuje v samostatném oddělení autorského práva Ministerstva kultury, od roku 2005 jako zástupce vedoucího, od roku 2020 jako vedoucí. Pravidelně zastupuje Českou republiku v zahraničí (např. na Pracovních skupinách Rady EU nebo ve Stálém výboru pro autorské právo a práva s ním související Světové organizace duševního vlastnictví. Je externí spolupracovnicí Ústavu autorského práva, práv průmyslových a práva soutěžního Právnické fakulty Univerzity Karlovy, pravidelně přednáší v Institutu průmyslově právní výchovy Úřadu průmyslového vlastnictví a pravidelně přednáší pro různé kulturní a vzdělávací instituce.

Vloženo: 9. 9. 2021
Kategorie:  Chystané akce