Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2021!

Stáž v Hispánsko-české obchodní komoře v Madridu

Stáž pro studenty ekonomického zaměření. Znalost španělštiny (B2) podmínkou.

Vážení studenti,

dovolte mi Vás informovat o volném místě pro stážistu/tku v Hispánsko-české obchodní komoře.

Hispánsko-česká obchodní komora je nezisková organizace se sídlem v Madridu. Jejím cílem je podporovat vzájemný obchod mezi Českou republikou a Španělskem.

Bližší informace ke stáži naleznete v příloze, v případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu:  madrid@cchc.eu.

Náplň stáže:

• správa a aktualizace webu a sociálních sítí
  • spolupráce při organizaci akcí komory (semináře, odborné snídaně, veletrhy, atp.)
  • vyhledávání ekonomických a obchodních informací
  • telefonické kontaktování dodavatelů
  • obchodní styk s klienty administrativní podpora a překlady fakturace

Požadavky:

• španělština na úrovni minimálně B2 a vyšší, slovem i písmem (předchozí pobyt ve španělsky mluvící zemi výhodou).
  • čeština/slovenština, pokud není rodný jazyk, minimálně na úrovni C1 a vyšší, slovem i písmem.

Podmínky:

• nástup konec ledna/2022