Ocenění za nejlepší aplikovaný výsledek vědy a výzkumu

Gratulujeme řediteli CEET a CENET prof. Ing. Stanislavu Mišákovi, Ph.D. a doc. Ing. Lukáši Prokopovi, Ph.D.

Dne 11.11.2021 se konalo slavnostní zasedání vědecké rady Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava, kde kromě slavnostního předání diplomů absolventům doktorských studijních programů a dekretů pro nové docenty byli oceněni i nejúspěšnější zaměstnanci v oblasti výzkumu a vývoje. Za nejlepší aplikovaný výsledek vědy a výzkumu byli ocenění ředitel CEET a CENET prof. Ing. Stanislav Mišák, Ph.D. a doc. Ing. Lukáš Prokop, Ph.D. Ocenění jim bylo uděleno zejména za úspěšnou komercionalizaci patentu s názvem "Způsob a zařízení pro balancování parametrů kvality elektrické energie v elektrické síti".

Vloženo: 16. 11. 2021
Útvar: 9390 - Centrum energetických a environmentálních technologií