Platnost příspěvku skončila 1. 4. 2022!

NN Future Matters Sholarship

Mezinárodní finanční skupina NN Group nabízí stipendia pro studenty ekonomie, financí, řízení rizik, podníkání, data science a IT.

Jedná se o možnost studia na vybrané prestižní univerzitě v Holandsku s podporou stipendia NN Future Matters ve výši 5 000 EUR. Spolupracujeme s nejlepšími univerzitami v Amsterdamu, Tilburgu, Maastrichtu, Utrechtu, Rotterdamu a v dalších nizozemských městech.

Komu je nabídka určena?
Stipendium je určeno pro mladé lidi z České republiky (ale také Belgie, Řecka, Maďarska, Holandska, Japonska, Polska, Rumunska, Slovenska, Španělska a Turecka), kteří v září 2022 zahájí magisterské studium v některém z těchto oborůekonomie, finance, řízení rizik, podnikání, data science a IT. Nezbytnou podmínkou je, že student je prvním vysokoškolákem ve své rodině.

Jak se přihlásit?
On-line přihlášku, kterou najdete na www.studyinholland.nl/nnfuturematters, je nutné vyplnit do 1. dubna 2022. Na uvedeném linku najdete i další důležité informace.

Vloženo: 11. 2. 2022
Kategorie:  Stáže a stipendia