Platnost příspěvku skončila 7. 4. 2022!

Pozvánka na online seminář FIP Academy

7. 4. 2022
Pozvánka na online seminář FIP Academy
Ve čtvrtek 7. dubna proběhne v pořadí již třetí seminář FIP Academy

Dovolujeme si pozvat vědecko-výzkumné pracovníky včetně studentů doktorského studia naší univerzity na další seminář FIP Academy, který se bude konat ve čtvrtek 7.4.2022 od 14:00 do 15:00 hod. prostřednictvím platformy MS Teams. Jednacím jazykem bude angličtina.

Prezentující:

• Dr Ronny Hanich (Fraunhofer ICT), Solvolysis of plastic materials at Fraunhofer ICT
  • Dr Amer Inayat (Institute of Environmental Technology, VSB-TUO), Thermo-catalytic pyrolysis of plastic wastes: A promising approach towards resource conservation and waste minimization

Registraci na seminář je možné provést pomocí elektronického formuláře zde.

FIP Academy, jedna z aktivit Fraunhofer Innovation Platform for Applied Artificial Intelligence for Materials & Manufacturing at VSB – Technical University of Ostrava, představuje intelektuální platformu, která si klade za cíl provázat vědecko-výzkumné pracovníky všech zapojených partnerských institucí, tedy Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT, Fraunhofer Institute for Machine Tools and Forming Technology IWU a VŠB - Technické univerzity Ostrava. Online odborné semináře jim nabídnou skvělou příležitost prezentovat své aktivity a výsledky výzkumu, dozví se o projektech a vědeckých poznatcích svých kolegů a získají tak povědomí o aktuálních i možných budoucích společných tématech.

Semináře budou probíhat pravidelně, vždy první čtvrtek v měsíci.

Harmonogram seminářů
7. dubna 2022 (14:00 – 15:00 hod.)
5. května 2022 (14:00 – 15:00 hod.)
2. června 2022 (14:00 – 15:00 hod.)

Vloženo: 25. 3. 2022
Kategorie:  Chystané akce