Platnost příspěvku skončila 10. 6. 2023!

Den s hrdiny

10. 6. 2023
 Dolní Vítkovice
Dne 10. června 2023 od 10:00 do 17:00 hodin se v Dolních Vítkovicích uskuteční společná prezentační akce složek Integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje a dalších partnerů.

Na své si přijdou fanoušci Armády České republiky, Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, Celního úřadu pro Moravskoslezský kraj, Městské policie Ostrava, Vězeňské služby, sportovců DUKLY Praha, kteří se představí na autogramiádě. Dalšími partnery akce jsou Český červený kříž, VŠB – Technická univerzita Ostrava, VOP CZ, Slezské zemské muzeum Opava a samozřejmě Dolní oblast Vítkovice.

Návštěvníci se mohou těšit na velké množství techniky, průlety armádních vrtulníků, výcvik koní a služebních psů, lezecké dovednosti hasičů, policistů nebo na další dynamické ukázky jako jsou bojové umění MUSADO, zásah při dopravní nehodě, potlačení vzpoury vězňů a na zákrok proti ujíždějícímu vozidlu, které havaruje.

Program zahrnuje také slavnostní slib nových policistů, ocenění příslušníků PČR a Vězeňské služby, vystoupení kapely Městské policie Ostrava, Vojenské hudby Olomouc. Pro děti budou připraveny atraktivní soutěže o upomínkové předměty, ale také polní vojenský guláš.

Akce se koná za podpory Statutárního města Ostrava a Moravskoslezského kraje.

Vloženo: 15. 5. 2023
Kategorie:  Chystané akce