Výběrové řízení pro program Erasmus+

Výběrové řízení pro programu Erasmus+ pro studenty FEI na zimní semestr nebo celý akademický rok 2019/2020.

Od 14.1. do 24.2.2019 je vyhlášeno výběrové řízení na studijní pobyty v zimním semestru nebo pro celý akademický rok 2019/2020 anebo na praktické stáže uskutečněné v kalendářním roce 2019 v rámci programu Erasmus+.

Zájemci o studijní stáž se přihlásí nejpozději do 24.2.2019 v IS Edison, sekce Mobility – Výjezdy.
Nejpozději do 24.2.2019 také doručí na studijní oddělení EA 150 certifikát o znalosti jazyka, na úrovni, kterou požaduje vámi vybraná univerzita.
Studenti, kteří certifikát nedoručí, budou z výběrového řízení vyřazeni!

Více informací o podmínkách výjezdu v rámci programu Erasmus najdete na webových stránkách fakulty (https://www.fei.vsb.cz/cs/studium/mobility-zahranicni-pobyty/).

Seznam univerzit, na které v rámci své studijní stáže můžete vyjet, najdete v IS Katis (Mobility - Smlouvy)

Zájemci o praktickou stáž se nejpozději do 24.2.2019 přihlásí v IS Katis, sekce Mobility - VŘ-studenti - Nový záznam. Do poznámky napíší zemi stáž, popř. název firmy, a délku trvání stáže.

Pokud máte jakékoli dotazy k výjezdu v rámci programu Erasmus+, své dotazy pište na e-mail mobilty.fei@vsb.cz.

Vloženo: 11. 1. 2019
Kategorie:  Informace pro studenty