Výrobní controller-junior (Erwin Quarder)

Jako Výrobní controller-junior budete součástí finančního oddělení (tým 6-ti pracovníků), v ostravském výrobním závodě o velikosti 350 zaměstnanců. Hlavní zodpovědností na této pozici bude podpora controllingu a finanční účtárny s cílem postupné adaptace pro práci Junior controllera v hlavním pracovním poměru.

Náplň práce

• Sestavování plánových, výsledných kalkulací a jejich vyhodnocování v oblasti jednicových nákladů.
  • Plánování, sledování a vyhodnocování využití strojních a pracovních kapacit.
  • Plánování, sledování a vyhodnocování výkonových norem a měrných spotřeb jednicových vstupů v rámci kusovníků.
  • Plánování, sledování a vyhodnocování režijních nákladů.
  • Výpočet plánových a skutečných kalkulačních sazeb vnitropodnikových předávek.
  • Plánování vývoje hospodářských výsledků s ohledem za zpracovanou časovou bilanci výroby a plán prodeje.

Požadavky

• Studenta VŠ v oboru účetnictví a daně nebo podniková ekonomika (ideálně 5. ročník), případně absolventa.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Teoretickou znalost účetnictví.
  • Znalost MS office, Excel (v úrovni pokročilý – kontingenční tabulky, vzorce podmínek).
  • Znalost NJ nebo AJ.
  • Řidičský průkaz vítán.

Doplňující informace

Hledáme studenta vysoké školy s motivací aplikovat teoretické poznatky v praxi výrobní společnosti. Kandidáta, který bude pracovat na rozvoji svých odborných znalostí, s cílem pracovat pro společnost v hlavním pracovním poměru (zhruba po 6-ti měsících spolupráce na dohodu). Zaměstnance, který rád pracuje s daty, je pečlivý a houževnatý.

Životopisy zasílejte:

Petra Jandačková,