Mechaton

2. 3. 2019 - 3. 3. 2019
 Praha 7 - Holešovice
Mechaton
Praha, celý víkend, 50 studentů - strojařů nebo vývojářů, odborní mentoři, programovatelné robotické stavebnice LEGO® Mindstorms, 3D tiskárny, spousta jídla, zkušeností i zážitků.

Akce je pro studenty technicky zaměřených vejšek. Pro strojaře nebo vývojáře, pro kluky i holky. Že nemáš dost zkušeností je jen výmluva. Mechathon je pro tebe, jestli si chceš vyzkoušet praktické zadání, týmovou práci, nové technologie, zkrátka se něco naučit. Neumíš programovat? Můžeš stavět. Neumíš postavit robota? Můžeš ho naprogramovat. Nemusíš se bát, že nemáš dost zkušeností. Bude to tvůj první robot? V pohodě. Celou akci budou mentorovat ti nejzkušenější odborníci z oboru strojírenství. A pokud ti není jasný, co je vlastně Mechathon, dozvíš se to tady.

50.098905N; 14.444996E
Vloženo: 5. 2. 2019