Letní brigáda v dole (OKD)

Chtěli jste někdy zkusit práci v podzemí hlubinného dolu? Chcete získat zajímavou životní zkušenost, spojit teorií ze školy s praxí na našich důlních provozech? Nebo Vás láká nadstandardní výdělek?

Pro období od 8. 7. – 31. 8. 2019 hledáme brigádníky pro práci v důlních provozech na lokalitě Dolu ČSM.

Náplň práce

• přípravné, manipulační a obslužné práce v podzemí dolu pod vedením instruktora
  • údržba a čištění pohonů, tratí a vratných stanic pásových dopravníků, obsluha odtěžení

Požadavky

• výborný zdravotní stav
  • chuť pracovat v podzemí, důlní praxe výhodou
  • minimální věk 18 let

Nabízíme

• práci v ranních směnách (7,5 hodin) na dohodu o provedení práce (DPP) ve výši max. 300 hod.
  • mzda 150,-Kč/hod.
  • úhrada nákladů za vstupní lékařskou prohlídku a výpis ze zdravotní dokumentace
  • zaškolení na prováděnou práci
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma

Doplňující informace

Termín nástupu: 8. 7. 2019

Pracoviště: Důl ČSM

Kontakt

V případě, že chcete využít této nabídky, kontaktujte níže uvedené pracoviště. Tamtéž můžete získat odpovědi na případné doplňující otázky.

Telefonní spojení: +420 725 756 830
E-mailové spojení: prace@okd.cz