Metrolog (zástupce vedoucího oddělení) (Český metrologický institut)

ČMI v Pardubicích hledá nového kolegu!

Český metrologický institut (www.cmi.cz) je příspěvková organizace zřízená MPO. Mezi služby,  které poskytujeme, patří uchovávání a rozvoj státních etalonů, výzkum a vývoj v metrologii,kalibrace, schvalování typu měřidel, ověřování stanovených měřidel, vykonávání státního metrologického dozoru a řada dalších činností. Jsme instituce s více než 350 zaměstnanci na 13 pracovištích po celé ČR spolupracující s řadou mezinárodních organizací.

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání (ideálně ukončené i doktorandské či postgraduální studium,možno i student)
  • znalost vyšší matematiky a statistiky (ideálně i modelování a simulace systémů)
  • znalost pokročilé fyziky (ideálně v oboru termodynamika reálných plynů, mechanika tekutin)
  • schopnost samostatné vědecké práce a aktivní účasti v projektech (i mezinárodních)
  • pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
  • aktivní přístup a schopnost pracovat v kolektivu

Dále uvítáme:

• znalost slaboproudé elektrotechniky
  • znalost základů programování (např. VBA, C++)
  • znalost komunikačních protokolů (např. MODBUS, HART, FIELDBUS)
  • znalost německého jazyka
  • znalost měřicích systémů v oboru průtok plynů

Nabízíme

• pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké výhody (nadprůměrné mzdové ohodnocení, mzdové bonusy/prémie, 13. plat, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy,školení, zahraniční pracovní cesty, účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace, aj.)
  • práce s nejpřesnějšími měřidly v ČR
  • místo výkonu práce v Pardubicích, externí metrologické výkony po ČR i zahraničí
  • nástup podzim (říjen-listopad) 2019, případně dohodou

Kontakt