Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Co může Ostrava a VŠB-TUO nabídnout zahraničním studentům a jak se žije a studuje zahraničním studentům u nás?

Co může Ostrava a VŠB-TUO nabídnout zahraničním studentům a jak se žije a studuje zahraničním studentům  u nás?

V rámci náboru zahraničních studentů využilo Oddělení mezinárodních vztahů příležitost, kterou nabídl Dům zahraniční spolupráce a VŠB-TUO, spolu s dalšími 18 českými univerzitami, představilo univerzitu a město Ostrava v živém vysílání přes FB Study in the Czech Republic.

Prezentaci univerzity a života v Ostravě významně podpořili také dva zahraniční studenti, Tejas Salankar a Mustafa Alnuwab. Bylo skvělé slyšet přímo od studentů, kteří tady žijí a studují již delší dobu, jaké to pro ně je a jak vše zvládají, včetně současné nelehké situace v době pandemie.

Potenciální zájemci o studium na naší univerzitě měli a stále mají možnost zasílat své dotazy ohledně studia na FB profil VŠB-TUO a na email: study@vsb.cz

Vloženo: 22. 5. 2020