VŠB-TUO VŠB – Technická univerzita Ostrava

Přečtěte si, co je nového na VŠB – Technické univerzitě Ostrava.

Úspěch doktorandů a studentů na European Rover Challenge 2018
18. 9. 2018
Tým z Katedry robotiky dosáhl vynikajícího 5. místa z 65 týmů v celosvětové soutěži mobilních robotů.
Výzkumníci z Centra partikulárních hmot obdrželi mezinárodní ocenění
18. 9. 2018
Výzkumníci z Centra partikulárních hmot obdrželi mezinárodní ocenění v soutěži EDEM Visualization Contest 2018.
Po padesáti letech znovu na univerzitě
17. 9. 2018
Zlatá promoce je slavnostní promoční událost, která je určena absolventům VŠB-TUO po padesáti letech od jejich řádných promocí.
Akademický mistr světa ve florbalu studuje Fakultu stavební VŠB – TU Ostrava!
17. 9. 2018
Adama Delonga jste určitě potkali na chodbách naši fakulty mnohokrát. Pokud ale zrovna neholdujete sportu, tak asi nevíte, že je letošním akademickým mistrem světa ve florbalu!
Konfuciova třída na Art and Science
14. 9. 2018
Na festivalu Art and Science se představila také Konfuciova třída.
Dr. Kunčická úspěšně prezentovala svou práci ve Skotsku
12. 9. 2018
Další úspěch Ing. Lenky Kunčické, Ph.D. z Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství
Ostrava bude zjišťovat, jak bezpečně se ve městě cítíte
11. 9. 2018
V Ostravě se v průběhu října uskuteční online mapování zkoumající, jak bezpečně se obyvatelé Ostravy cítí, a to v rámci projektu finančně podpořeného Technologickou agenturou ČR....
Studenti VŠB-TUO navštívili Universität Wien
11. 9. 2018
Studenti dvou fakult VŠB-TUO se zúčastnili společné mezinárodní letní školy ve Vídni.
Nábor Formula Student
10. 9. 2018
Postav s námi už pátou formuli Vector 05!