Ubytovací služby

Třináctipatrové výškové budovy A a B v areálu Poruba, které v minulých dvou letech prošly rozsáhlou rekonstrukcí, poskytují ubytování v celkem 21 patrech, 346 buňkách pro 1721 studentů. Jednu buňku tvoří dva pokoje, jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový. Tyto dva pokoje mají společné sociální zařízení a chodbičku s lednicí. Kuchyňka vybavená vařičem, rychlovarnými konvicemi a mikrovlnnou troubou je vždy společná pro celé patro.
Budovy C, D, E nabízí ubytování ve dvoulůžkových až třílůžkových pokojích buňkového typu. Každou buňku tvoří dva pokoje, které mají společné sociální zařízení a kuchyňku (lednice a vařič). V každém patře je pak na chodbě mikrovlnná trouba.
V současné době mají všechny pokoje možnost připojení k internetu.
V areálu vysokoškolských kolejí mohou studenti trávit volný čas ve studentských klubech nebo v některém z tanečních souborů (taneční a cimbálová muzika). Studentům, kteří mají vztah k hudbě slouží hudební učebny s klavíry. Také možnost sportovního vyžití je dostatečná. Je zde minigolf, posilovny, stolní tenis, šipky, tělocvičny, herny.
V areálu VŠB-TUO a kolejí se nachází také menza, kde si studenti mohou zajistit stravování (obědy a večeře).

 

Kontakty na ubytovací kancelář VŠB-TUO a další informace:
Renáta Jenčová, Iva Alexová

e-mail: ubytovani@vsb.cz, accommodation@vsb.cz
tel.: 596 99 6151, 596 99 6152


© 2017 VŠB-TU Ostrava