Příležitosti týdne

Pracovní příležitosti

Filtrovat dle oborů:

Finanční plánovač, analytik (BONATRANS)

23.6.2017
Baví vás práce s čísly, máte výbornou znalost Excelu a hledáte změnu? V tom případě se nám ozvěte!

Bezpečnostní referent (Krajské ředitelství policie kraje Vysočina v Jihlavě)

21.6.2017
Nabídka pracovní pozice na hlavní pracovní poměr

Technik BOZP a PO (LAUFEN CZ s.r.o.)

19.6.2017
Společnost LAUFEN CZ s.r.o. je členem španělské skupiny ROCA, největšího světového výrobce a prodejce sanitární keramiky a koupelnového vybavení, zabývající se výrobou a prodejem výrobků značek JIKA, LAUFEN a ROCA.

Vývojář SW aplikací (MGE DATA, spol. s r. o.)

15.6.2017
Dynamická firma s tradicí hledá programátora na HPP v lokalitě Ostrava a okolí.

Stavbyvedoucí, přípravář, technik (IP Systém, a. s.)

13.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Projektant pozemních staveb (INPROS F-M, s. r. o.)

9.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Stavbyvedoucí (Hroší stavby Morava, a. s.)

8.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Přípravář staveb/rozpočtář (SEADON, s. r. o.)

5.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Stavbyvedoucí/technik (SEADON, s. r. o.)

5.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Chcete se stát expertem v průmyslové automatizaci? (EXIM - TECH, s.r.o.)

2.6.2017
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje nejvyšší kvalitu komponentů, technologií a částí strojů, poradenství, technickou podporu a řeší konkrétní potřeby zákazníků. Působí na slovenském a českém trhu. Je vysoce profesionální technickou podporou pro malé i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského, potravinářského, plastikářského, farmaceutického, gumárenského průmyslu.

Obchodní manažer (HAMAG)

31.5.2017
Firma HAMAG, spol. s. r. o. Zlín je již od roku 1992 významným českým výrobcem odlitků z oceli, litiny (LKG, LLG) a odlitků slitin hliníku a mědi.

RIZIKOVÝ INŽENÝR (UNIQA pojišťovna, a.s.)

30.5.2017
V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici RIZIKOVÝ INŽENÝR v oddělení Pojištění majetku a odpovědnosti (převážně pojištění průmyslu).

Projektant podzemních staveb (Mott MacDonald CZ, s.r.o.)

29.5.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Odborný ekonom controller, Mohelnice (Siemens s.r.o., Busbar Trunking Systems, Mohelnice)

miniatura
29.5.2017
Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech, jako jsou např. větrné elektrárny, letiště a lodě. Hledáme pracovníky s technickým vzděláním, nejlépe elektrotechnického, případně strojního zaměření.

Procesní inženýr junior - FIT (Brose CZ)

miniatura
29.5.2017
Rádi bychom dali příležitost juniorním kandidátům/kandidátkám, kteří chtějí pracovat v oblasti procesního inženýrství. Pro tyto zájemce/zájemkyně jsme vytvořili speciální program, jehož cílem je připravit zaměstnance pro plnění odborných úkolů na národní a mezinárodní úrovni. V rámci programu se budete účastnit stáží v jednotlivých odděleních výroby.

Vývojář (KODYS)

miniatura
29.5.2017
Máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET C# a Android? Máte zájem využívat nejmodernější technologie? Pokud Vás přitahují výzvy a práce v perspektivní sféře, toužíte po uplatnění Vašich schopností v zajímavém oboru, pak jste na správné adrese a my hledáme do svého týmu právě Vás!

Obchodní konzultant (KODYS)

miniatura
29.5.2017
Hledáte zajímavou práci na pozici OBCHODNÍHO KONZULTANTA? Myslíte to s kariérou obchodníka opravdu vážně? Máte všeobecný přehled v IT a technické myšlení Vám není cizí? Pokud Vás přitahují výzvy a práce v perspektivní sféře, toužíte po uplatnění Vašich schopností, máte obchodního ducha, pak jste na správné adrese!

Ekolog junior (ČSAD Ostrava)

29.5.2017
Baví tě problematika životního prostředí a chceš se v ní nadále vzdělávat a profesně růst? Přidej se do týmu specialistů ČSAD Ostrava!

Engineering Trainee Program (Honeywell Aerospace Olomouc )

25.5.2017
Společnost nabízí 2 letý trainee program pro čerstvé absolventy, případně studenty VŠ v posledním ročníku se zaměřením na pozice v Engineeringu.

Projektant - Specialista elektro - Silnoproud (Veskom)

18.5.2017
Do týmu společnosti VESKOM GROUP hledáme schopného a ambiciózního člověka na pozici projektant elektro - silnoproud. Uvítáme i studenta vyššího ročníku VŠ se specializací na silnoproud. Veskom, spol. s r. o. disponuje špičkovým technickým i administrativním zázemím. Poskytuje zákazníkům široký potenciál odborných znalostí a praktických zkušeností vlastními i externími odborníky v oblasti stlačeného vzduchu, chlazení a vytápění.

Junior Software Architect and Administrator (PricewaterhouseCoopers)

miniatura
18.5.2017
PwC Czech Republic are seeking ambitious Junior candidates looking for a start to their professional career in the Technology field.

EHS Engineer (TE Connectivity)

18.5.2017
Právě finišuješ studia a hodláš se vrhnout do pracovního procesu? Orientuješ se v legislativě pro BOZP a ŽP? Chceš se dál učit a nabývat zkušenosti v oblasti BOZP/ŽP? Rád by ses stal součástí týmu, který se stará o klíčovou oblast pro společnost? Tak mrkni dál - možná hledáme právě tebe!:-)

Process Engineer (TE Connectivity)

18.5.2017
Koho hledáme? Dva nové kolegy/kolegyně! Buď se můžete realizovat na nové pozici pro dynamicky se rozvíjející oddělení výroby kabelových svazků a konektorů pro hybridní a elektro automobily, nebo najdete uplatnění v oddělení výroby kabelových svazků, konektorů a pojistkových skříní pro automotive. Pokud Vám nechybí aktivita, technická zdatnost a inovativnost, pak jste skoro náš člověk!

Quality Engineer (TE Connectivity)

18.5.2017
Zajímá tě výrobní kvalita? Komunikace je tvá silná stránka? Nahlédl jsi v minulosti do odvětví kvality, tušíš co je 8D report a nebojíš se výzev? Mrkni na detaily k pozici Quality Engineera, kterou právě v Kuřimi obsazujeme. Aktivní absolvent, který se domluví anglicky a rád zamíří za pracovní příležitostí na jih má rozhodně šanci!

Lead Developer Ostrava (Brand Embassy)

15.5.2017
Chceš nám pomoci s rozvojem naší globální SaaS platformy? Měl bys zájem postavit si v Ostravě kolem sebe tým vývojářů, které bys vedl a rozvíjel? Máš agilní myšlení a chtěl bys konečně zažít ten pocit, když SCRUM funguje naplno? Pak čti dál, protože právě tebe hledáme.

IT specialista (Ministerstvo obrany ČR)

miniatura
15.5.2017
Ministerstvo obrany ČR – Praha nabízí uplatnění absolventům vysokých škol, jejichž obor studia je zaměřen do oblastí informačních a komunikačních technologií.

Nabídka kursů v indických institucích v rámci programu ITEC (Indian Technical and Economic Cooperation) (Ministerstvo zahraničních věcí ČR)

miniatura
15.5.2017
Indická republika nabízí v rámci svého programu mezinárodní technické a ekonomické spolupráce (ITEC) pro rok 2017/2018 celkem 5 míst pro Českou republiku.

Specialista výrobních prostředků (Brose CZ)

miniatura
11.5.2017
Brose CZ je s více než 3 500 zaměstnanci ve výrobě a administrativě v současné době největším výrobním závodem skupiny Brose. Podílíme se na výrobě a vývoji automobilových komponentů pro nejznámější automobilové značky.

Servisní technik pro elektronické vážící a detekční průmyslové systémy (Mettler-Toledo, s.r.o.)

miniatura
11.5.2017
Baví tě přicházet věcem na kloub, hledat řešení, vidět za sebou výsledek své práce a neustále se vzdělávat? Pak neváhej a ozvi se nám!

Specialista vývoje dílů (Hyundai Motor Manufacturing Czech)

miniatura
5.5.2017
Jste aktivní člověk? Nedělá Vám problém jednat a vyjednávat? Je automotive prostředí to, co hledáte?

Elektrotechnik – PLC programátor (Hyundai Motor Manufacturing Czech)

miniatura
5.5.2017
Baví Vás elektrotechnika? Automatizace a programování je oblast, ve které byste se rádi rozvíjeli? Pak se přihlaste do výběrového řízení na oddělení údržby, kde máte příležitost rozvíjet své schopnosti a dovednosti v praxi.

Obchodně technický manager pro elektrické vytápění heatflow (Heat Energy s.r.o.)

miniatura
3.5.2017
Společnost Heat Energy s.r.o. působí jako generální dodavatel topného systému heatflow v České republice.

Přípravář pro elektrické vytápění heatflow a inteligentní ovládání domácnosti (Heat Energy s.r.o.)

miniatura
3.5.2017
Společnost Heat Energy s.r.o. působí jako generální dodavatel topného systému heatflow v České republice.

Programátor (ECHOpix s.r.o.)

3.5.2017
Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností seberealizace a osobního i profesního růstu.

Účetní (Exekutorský úřad Ostrava)

3.5.2017
Exekutorský úřad Ostrava, Stojanovo nám. 7/873, Ostrava – Mariánské Hory nabízí volné pracovní místo na pozici ÚČETNÍ (zástup MD).

Projektant/-ka elektro - silnoproud (EP Rožnov, a.s.)

miniatura
2.5.2017
EP Rožnov, a.s. je projekční, inženýrská a dodavatelská společnost, která poskytuje komplexní služby v investiční výstavbě, v oblasti náročných technologií.

Technický konzultant (SECTRON s.r.o.)

21.4.2017
SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití, přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Technický konzultat.

Junior Java/Linux Programátor (SECTRON s.r.o.)

21.4.2017
SECTRON s.r.o., česká společnost působící v oblasti bezdrátových technologií pro průmyslové použití, přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Junior Java/Linux Programátor.

Projektant (mmcité +, a. s.)

12.4.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Projektant pozemních staveb (Taylorteam, s. r. o.)

11.4.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Nabídka spolupráce (Brano a.s. Hradec nad Moravicí)

miniatura
1.2.2017
Nabídka spolupráce s firmou Brano a.s.

Nabítka volných míst (Continental Barum s.r.o. )

miniatura
1.2.2017
Nabídka volných míst ve společnosti Continental Barum s.r.o. v Otrokovicích.

MATERIÁLOVÝ INŽENÝR PRO ZPRACOVÁNÍ DAT (Kienbaum Ústí nad Labem)

miniatura
1.2.2017
MATERIÁLOVÝ INŽENÝR PRO ZPRACOVÁNÍ DAT

© 2017 VŠB-TU Ostrava