VŠB-TUO na Colours of Ostrava

VŠB-TUO najdete na Colours of Ostrava hned na třech místech. Náš tým popularizace připravil program pro stan Statutárního města Ostrava k jeho výročí 750 let. Taky stan Moravskoslezského kraje k SMART regionu. A na Meltingpotu máme celou vlastní univerzitní stage!
info-image

Chystáte se na Colours of Ostrava? Jestli vybíráte z nabitého programu, určitě nevynechte ani Meltingpot - diskusní fórum. Naše univerzita společně s Ostravskou univerzitou mají vlastní stage. Najdete ji v prostorách Kompresorovny vedle Starých koupelen.  

Na UNIVERcity Experience Stage se můžete těšit na přednášky a workshopy po celé 4 dny konání Colours of Ostrava a Meltingpotu. Každý den s jiným tématem a jinými osobnostmi. Od 13 do 19 hod. se dozvíte o nebezpečí nanomateriálů, vyzkoušíte hasičskou výstroj, nakouknete do včelího obýváku, dozvíte se více o historii Ostravy nebo o přehradách. Program bude nabitý a ukáže z oboru univerzit to nejzajímavější. A jestli toho na vás bude na Colours prostě hodně, zůstanete jenom v chill zóně mezi svými :-)

Těšíme se na vás!

 

 


© 2018 VŠB-TU Ostrava