Čerpejte výhody v absolventské síti Alumni

Jste absolventy VŠB-TUO? A chtěli byste i po úspěšném ukončení studia zůstat ve středu dění univerzity a čerpat výhody s tím spojené? Pak je absolventská síť Alumni právě pro vás!
info-image

Nezáleží, jestli jste absolvovali před desítkami let nebo právě teď. Nezáleží ani na tom, jestli jste vystudovali EkF, HGF nebo třeba USP. Vy všichni jste absolventy Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. A ukončením studia nemusí váš kontakt s univerzitou ani se spolužáky ustat. Od toho je tady absolventská síť Alumni. Protože zůstat v kontaktu a v obraze se vyplatí!

Proč se připojit?

Důvodů, proč se do absolventské sítě připojit, je opravdu mnoho. Z těch hlavních můžeme vypíchnout stálý kontakt s bývalými spolužáky, možnost využít služeb Karierního centra VŠB-TUO zdarma, Karta absolventa nabitá zajímavými benefity, srazy absolventů, anebo databázi profesních kolegů a spolupracovníků, díky které si můžete jednodušeji a rychleji předávat zkušenosti z praxe.

Díky Kartě absolventa budete využívat slevy u univerzitních partnerů. Z aktuální nabídky můžeme vypíchnout výhodnější návštěvy Divadla Petra Bezruče, zvýhodněný welness v Hotelu Vitality a slevy na dovolenou u cestovní kanceláře Čedok. Kromě toho získáte jako absolventi přístup do Knihovny VŠB-TUO, můžete se připojit na Eduroam a třeba si i zacvičit za skvělou cenu!

Kromě všech těchto výhod se registrujete do databáze a dvakrát ročně vám přijde přímo do schránky tištěný magazín Alumni VŠB-TUO. Ten přináší absolventům informace o dění na univerzitě, realizovaných akcích, programech a aktivitách Alumni a dalších zajímavostech, příbězích úspěchu a událostech spjatých s univerzitou. A možná se tam objeví i vaše fotografie!

Jak se registrovat?

Celý proces registrace je velmi jednoduchý. Na stránkách alumni.vsb.cz se nejdříve registrujte do systému. Registraci mohou provést i studenti, kteří jdou za chvíli ke státnicím. Dostanou tak status studenta, který se jim po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek automaticky překlopí na absolventa. Své přihlašovací údaje si nezapomeňte poznamenat, budete je pak používat v rámci celého systému Alumni.

A ještě jedna perlička. Pokud jste absolvovali s červeným diplomem a přihlásíte se do systému do půl roku po získání titulu, získáte Kartu absolventa zcela zdarma.

 

Buďte hrdí na svou alma mater a přihlaste se. Stanete se součástí sítě tisíce absolventů. Diplomem to přece nekončí…


© 2019 VŠB-TU Ostrava