Kasa.cz levněji pro zaměstnance a studenty VŠB-TUO

Vybírejte ze širokého sortimentu, nakupte z pohodlí domova a navíc za lepší ceny než běžný zákazník!
info-image

Kasa.cz je moderní e-shop se širokou nabídkou služeb i produktů. V nabízeném sortimentu najdete kromě spotřebičů a elektroniky také zahradní potřeby, vybavení dílny, chovatelské potřeby, produkty pro děti, sport a volný čas, produkty pro vybavení domácnost, osobní péči nebo IT. Vše si vyberete z pohodlí domova a navíc nyní můžete nakupovat za lepší ceny než běžný zákazník.

S VIP cenovým programem Kasa.cz, který je určen zaměstnancům VŠB-TUO a jejich rodinným příslušníkům, nakoupíte za výhodnější ceny, než jsou běžné prodejní.
Stačí jednoduchá registrace, která je zdarma a nese s sebou tyto výhody:
→ exkluzivní ceny napříč celým sortimentem
→ osobní odběr na více než 90 místech zdarma
→ speciální nabídky a akce na nabízený sortiment
→ dárky a odměny za věrnost
Slevy nabízí Kasa.cz také studentům (mimo benefitní program VŠB Plus).

Jak se stát VIP zákazníkem, jakých slev mohou využít studenti a další informace naleznete po příhlášení na InNetu v sekci "VŠB Plus - služby a nákupy", popř. můžete využít odkaz https://innet.vsb.cz/cs/sluzby/vsb-plus/aktualni-nabidka/sluzby-a-nakupy/VIP-program-na-Kasa.cz/

 

Co je to VŠB Plus?
VŠB plus je benefitní program, který přináší studentům a zaměstnancům slevy a výhody v oblasti kultury, rekreace, sportu a další. Tyto bonusy mohou být uplatňovány u smluvně zajištěných partnerů prostřednictvím identifikačních průkazů VŠB-TUO a karet ISIC, případně dle konkrétních instrukcí.
Aktuální nabídku slev naleznete na webu https://innet.vsb.cz/cs/sluzby/vsb-plus/aktualni-nabidka/

Chcete být neustále v obraze a informováni o nových nabídkách pro zaměstnance nebo studenty? Přihlašte se k odběru našeho newsletteru!


© 2018 VŠB-TU Ostrava