Hod cihlou

Datum a čas konání: 26. 9. 2018, 14:00 - 21:00
Místo konání: Fakulta stavební, VŠB-TUO
GPS souřadnice: 49.844876N; 18.153085E
Mapa:
Jedinečná akce nejen pro studenty prvního ročníku!
info-image

Chcete zažít pořádnou porci neformální zábavy, ať už patříte mezi prváky nebo mazáky? 
V tom případě přijďte 26. září 2018 od 13 hodin na studentskou akci „HOD CIHLOU“, která proběhne v prostorách Fakulty stavební. 
Uvidíte premiéru netradiční soutěže, kterou mezi sebe přivítáme nové studenty prvního ročníku. 
Díky organizacím Younie, IAESTE a ESN se dozvíte užitečné informace nejen o studiu, ale také jak aktivně strávit svůj volný čas.
Láká vás vycestovat do zahraničí a poznat, jak to chodí na jiných vysokých školách ve světě? Odpoví vám zástupci programu Erasmus +.
Vám, kteří se chcete dozvědět, jak se správně připravit na pohovor do zaměstnání a mnoho dalších zajímavých informací o budoucí kariéře, poradí zástupci z Kariérního centra.
Po celou dobu akce si budete moct detailně prohlédnout, jak vypadá Nissan, který se znakem Fakulty stavební na kapotě, projel část Evropy a Asie až na ostrov Sachalin a zpět.
Od 13 hodin pro vás budou připraveny stánky studentských a univerzitních organizací. Oficiální zahájení akce proběhne ve 14:00. 
Od 16:30 je pak připravena beseda s účastníky expedice „Japonci na konci“ s úžasnými fotografiemi a ukázkou z připravovaného filmu. 
Celý den bude završen projekcí filmu „Vražda v Orient expresu“, ke kterému si můžete zdarma dát popcorn, vyrobený školním popkornovačem. Předpokládáný čas začátku projekce je 18:00. 
Hlady ani žízní díky našemu baru rozhodně neumřete :). 
Už od rána si můžete zpříjemnit den dobrou kávou i dobrým skutkem ze stánku Mental Café, která se bude prodávat v přízemí budovy. 

Podrobnější informace budou zveřejňovány na facebookové profilu fakulty a přímo na odkazu založené události.

Neváhejte a přijďte se neformálně pobavit a příjemně zahájit školní rok! 

Akci pořádá Studentská komora AS FAST pod záštitou děkana Fakulty stavební VŠB-TUO.


© 2019 VŠB-TU Ostrava