V Třinci jsme zaslouženě prohráli vysoko 8:1

K zápasu jsme odcestovali i přes velikou marodku v našem týmu nakonec v solidním počtu a chtěli jsme Třinec doma potrápit.
info-image

               Nicméně zápas jsme začali velmi špatně a hned v úvodu po chybě Fendricha jsme inkasovali na 1:0. Navíc Třinci hned vzápětí vyšel dokonale zahraný signál a bylo to už o dva góly. Následně jsme hru dokázali vyrovnat a vytvořit si i gólové šance, které jsme bohužel nezužitkovali a naopak po dvou našich hrubkách v obraně nám Třinec odskočil už na čtyři góly.

               Druhá půle začala stejně jako ta první a Třinec nám hned zkraje po našich dalších chybách vstřelil dva góly a o vítězi tak bylo definitivně rozhodnuto.

 

SKP Ocel Třinec - VSK VŠB - TU Ostrava 8:1 (4:0)

Branky: Przyczko Filip 2, Buryan Filip 2, Vlastní, Očadlík Daniel, Samek Miroslav, Opluštil Jan - Fendrich

 

Martin Kapsa (trenér VŠB): „ Zápas se nám vůbec nepovedl a o vítězi bylo prakticky od začátku rozhodnuto. Dobře zahrál v našem týmu akorát brankář Daniel Chvěja a Lukáš Tížek, který bude pro nás jistě velikou posilou. Nicméně všichni naši kluci ví, že příští zápas musí vypadat úplně jinak. A i když nám v Třinci chyběl opravdu velký počet hráčů, tak i přes to si myslím, že jsme měli kvalitní tým a měli jsme utkání zvládnou úplně jiným způsobem. 


© 2019 VŠB-TU Ostrava