Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Digitální nomádství
v praxi

Rozhovor s Hankou Kobzovou
Čtení na 5 min.

Vítejte na stránkách Kariérního centra!

Kariérní centrum VŠB-TUO je institucí, která spojuje studenty, univerzitu a zaměstnavatele. Díky němu si student může najít vysněnou práci nebo stáž, rozšířit si obzory na mnoha workshopech a webinářích v nejrůznějších odvětvích, vyzkoušet si koučink či zdokonalit si svůj životopis nebo LinkedIn profil a nejen to. Pokud si student neví s něčím rady, tady, v Kariérním centru VŠB-TUO mu vždy rádi pomůžou téměř s jakýmkoliv problémem v oblasti kariéry.

Nové nabídky v k+ portálu


Služby a akce Kariérního centra

Workshopy & webináře

workshop12

Aktuální nabídka všech workshopů

Individuální koučink

individi_koucink_uvod

Podpoř svůj seberozvoj individuálním koučinkem

Osobnostní a profesní testy

Pavlou Šňupárkovou 600x600

Objev svůj osobní potenciál

Kariérní konzultace

spoluprace

Oslovte firmu jako profesionál nebo začněte podnikat

Služby Kariérního centra VŠB-TUO

Reference

Michelle Kratochvílová

Talentový program mi pomohl nalézt mé silné a slabé stránky a hlavně mě naučil, jak je přijmout a pracovat s nimi. Neocenitelná byla rovněž podpora, motivace a tipy na další seberozvoj, ať už v pracovní, tak i v osobní rovině. Každá schůzka mě nabila neskutečně pozitivní energií.

Petr Staffin

Na stáži se zabývám oblastmi poradenství a eventů. Obohatila mě v rámci komunikačních dovedností a řešení problémů se studenty. Nejvíce jsem si užil spolupráci s celým týmem Kariérního centra při organizaci eventu Setkání kariérních center 2020, kde jsem poznal skvělé lidi a zákulisí pořádání akce.

Martin Kryl

Talentový program mi umožnil identifikovat slabé a silné stránky a dále s nimi pracovat tak, abych rozvíjel svůj vrozený potenciál. Krom toho jsem se seznámil s řadou aktivních sympatických studentů a ochotných mentorů, se kterými jsme prožili úžasné chvíle, nesoucí se v duchu přátelské atmosféry.

Soňa Kapusňáková

Na stáži mě nejvíc bavily konzultace životopisů, komunikace se studenty a sdílení zkušeností. Naučila jsem se skvěle organizaci a měla možnost vést vlastní webinář.

Pro zaměstnavatele

Veletrh kariéra+

kariera3

Osobní setkání se studenty univerzity

Kariérní portál

portál3

Buďte mezi studenty a absolventy vidět

k+ company talkshow

company3

Setkání se studenty konkrétního oboru

Branding

škola3

Reklama přímo na univerzitě

Naši partneři