Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

6 rychlých s personalistou

Martin Blaho
Talent Acquisition Manager CGI

Oficiální kariérní portál VŠB-TUO

Získejte práci, stáž, trainee nebo
téma diplomové práce

Nabídka pro studenty a absolventy
Příprava na trh práce

Hledání práce může být někdy hodně těžké. Rádi vám to ulehčíme! Kariérní centrum VŠB-TUO vám prostřednictvím našich služeb a konzultací pomůže s prvními kroky. 

Nabízené konzultace a služby:

  • Jak vyladit CV k dokonalosti
  • Jak uspět na trhu práce
  • Profesionální focení na životopis

Přihlašování na konzultace a focení

Individuální koučink

Jedna z nejlepších definic koučinku praví, že kouč je jako převozník, pomáhá dostat se z místa, kde jste, na místo, kde byste chtěli být. Kouč není poradce ani terapeut. Pomocí vybraných technik vás nasměruje tak, abyste dokázali najít své vlastní odpovědi i cestu k řešení různých životních situací. Dá vám tipy, jak na ní vytrvat a svých cílů dosáhnout. Přestanete jen snít, začnete si své sny plnit! 


Přihlašování na koučink

k+ portál

Kariérní centrum VŠB-TUO spustilo k+ portál - oficiální kariérní portál univerzity. Registrujte se a rozjeďte svou kariéru ještě dnes! Na portálu najdete pracovní příležitosti, trainee programy, stáže, témata bakalářek a diplomek, odborné brigády nebo zakázky pro freelancery. Registrovat se můžou studenti VŠB-TUO a absolventi univerzity do tří let od ukončení studia.

Více informací a registrace

Webináře

Workshopy jsou zaměřené na rozvoj a posílení měkkých dovedností, které pomáhají budoucímu absolventovi univerzity v kariérní cestě a vedou ho k větší spokojenosti, rovnováze a úspěchu. Témata jsou vybíraná na základě studentských požadavků a zpětné vazby personalistů firem. Podívejte na naši širokou nabídku workshopů, která jsou vedena profesionálními lektory.

Přihlašování na webináře

k+ point

Nabízíme celou řadu služeb a akcí. Můžeš zamakat na svém seberozvoji a zároveň se setkat s vysněným zaměstnavatelem. Nabídka je tak široká, že se v ní můžete ztratit. V takovém případě pro vás máme každý týden otevřený k+ point! Nevíte, jak začít se seberozvoje? Chcete získat práci, kde vás to bude bavit? Uvažujete o podnikání? Rádi vám poradíme. Fungujeme online.

Více informací

Osobnostní a profesní testy

Chcete zjistit svůj osobní potenciál a kam profesně směřovat? Přihlaste se a online vyplňte testy, kterými zjistíte své osobnostní rysy, způsob, jakým reagujete na stres a silné stránky, o které se můžete opřít. Dva dotazníky, každý z nich trvá cca 25 minut. Poté si na základě výsledků domluvíte osobní nebo online konzultaci s naší psycholožkou Pavlou Šnupárkovou. Definujete svůj potenciál a jak jej rozvíjet. To vám usnadní vybrat si v budoucnosti vhodné zaměstnání a dobře se na něj připravit. 

Přihlašování na testy

k+ talentový program

k+ talentový program se zaměřuje na odhalení osobního potenciálu a nalezení předpokladů pro vaši budoucí kariéru. Jedná se o celoroční rozvojový program pro studenty VŠB-TUO nad rámec standardní výuky realizovaný Kariérním centrem VŠB-TUO. 

Kvůli koronavirovým opatřením dochází ke změně programu. Více informací naleznete v odkaze:

Více informací a přihlašování

Dostávejte e-mailem naše novinky


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zkušenosti a profesionální přístup

Statistika 2018/2019

Naši partneři

             Hyundai ČEZ                Škoda

Služby Kariérního centra VŠB-TUO