Adresa

K+ point

Místnost 110, budova C

kampus VŠB-TUO Poruba

17. listopadu 2172/15

708 00 Ostrava

Sídlo 

Centrum podpory inovací

Útvar Podnikání a kariéra

Studentská 6202/17

708 00 Ostrava

Kontakt tým KC

Online dotaz 

Chcete se na něco zeptat? Zajímají vás podrobnosti ke službám a akcím Kariérního centra VŠB-TUO? Potřebujete poradit, jak začít pracovat na své kariéře? Napište nám, my odpovíme co nejdříve.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů (dodat odkaz)

Reference Kariérního centra

JAROSLAV OSTRUZSKA, student FS: „Navštívil jsem několik vámi pořádaných workshopů. Spousta věcí mě inspirovala a já si přehodnotil priority a životní cíle. V posledních několika týdnech na nich tvrdě pracuji a investuji spoustu času. To mě motivovalo k tomu změnit své návyky, postoje a hlavně přesvědčení.

JAN KUDĚLKA, student EkF: „Se službami Kariérního centra jsem byl velmi spokojen, protože osobnostní testy s následnou konzultací od profesionálky mi dost otevřely oči, co se pochopení sebe sama týče, především v oblasti toho, co je vlastně pro mě "hnacím motorem" (a vede mě k lepším výsledkům). Když nad tím přemýšlím, tak přímo s něčím takovým jsem se předtím nesetkal, a tak to pro mě bylo hodně prospěšné.“

JIŘÍ KOVAL, absolvent HGF: Jsem velmi rád, že jsem měl možnost zúčastnit se skvělého workshopu Dosahování cílů. Už dlouho jsem potřeboval "nakopnout" v tomto tématu, protože jsem přešlapoval pořád na jednom místě – jak dosáhnout cílů? Stalo se. Byl jsem "nakopnut" ke změně myšlení a ujasnění životních priorit. :-) Studium metod z různých knih mi dá jakýsi směr, ale praktické zkušenosti z workshopu vydají za desítky knih. Snadno pochopitelné a jednoduché metody."

Děkujeme :)